Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні уми обговорюють людей. (Елеонора Рузвельт)

Асоціація "УКРМАШБУД"

Асоціація «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» створена як об'єднання підприємств вітчизняного машинобудування, для зміцнення їх економічної позиції на внутрішньому ринку України і за кордоном.

До складу Асоціації входять 240 підприємств України з таких галузей економіки, як важке і сільськогосподарське машинобудування, виробництво обладнання і запасних частин до різних типів техніки, ремонт і сервіс, адвокатські контори, фінансові, страхові та лізингові компанії, аудиторські та консалтингові компанії, органи сертифікації та випробувальні лабораторії, конструкторські бюро та навчальні центри.

Конструкторські підприємства входять до складу Асоціації «Укрмашбуд» виконують весь спектр робіт починаючи від передпроектних розробок, розробки робочого проекту, проектування нестандартного обладнання, виготовлення спеціального технологічного устаткування й до проведення шеф-монтажних і пусконалагоджувальних робіт, навчання персоналу замовника.

Проекти реалізовані «під ключ» в різних галузях промисловості:

Автомобільна промисловість

- ТОВ "Узавтотрейлер" - спільне підприємство MAN і АК "Узавтосаноат" в М. Самарканд Узбекистан.

Пасажирське вагонобудування

- Тверський вагонобудівний завод.

Підприємства з виробництва тягового рухомого складу

- Новочеркаський електровозобудівний завод.

- Електровозоскладальний завод м. Астана.

- Брянський машинобудівний завод

Вантажне вагонобудування

- Тихвинський вагонобудівний завод

- Казахстанська вагонобудівна компанія

- Могилівський вагонобудівний завод

Металургійний комплекс

- Interpipe

Нафтогазовий комплекс

- ВАТ " Сургутнафтогаз"

і багато інших.

 

Одними з підприємств Асоціації "Укрмашбуд" є

АТ «ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ»

Завод є одним з найбільших в Україні та СНД виробником прес-форм для вулканізації пневматичних і масивних шин, камер, ободних стрічок і діафрагм. Дана продукція застосовується на всіх шинних заводах країн СНД, що складає близько 90% від їх потреб. В даний час діапазон розмірів шин, для яких виготовляються прес-форми, досить значний: від покришки розміром 9L12 фермерського міні-мотоблока, до покришки розміром 40.00-57 кар'єрного самоскида вантажопідйомністю 180тонн.

Завод виробляє обладнання для металургійної, гірничодобувної та переробної промисловості. Освоєно виробництво та випуск запасних частин, вузлів, деталей і агрегатів для нафтогазовидобувної (Каталог бурового обладнання), гірничодобувної, гірничо-збагачувальної, металургійної та інших галузей промисловості, а також для енергетики і сільського господарства, обробляються литі деталі стовб вагою до 50 тонн. Слід зазначити, виробництво запасних частин до обладнання для цементних заводів.

Підприємство освоїло виробництво сільськогосподарської техніки ТМ AGROLAND (Каталог Agrolend) , зварних металоконструкцій. Планується створення комплексної лінії з підготовки поверхні (Дробоструминна обробка), розкрию, правці, збірці та зварюванні металоконструкцій, подальшому очищенню, фарбуванню і сушінню.

Дніпрополімермаш – підприємство, що володіють не тільки унікальними кадрами, але і гнучкою технологією виробництва, що дозволяє оперативно реагувати на потреби ринку і в найкоротші терміни модернізувати вироблену продукцію. Кваліфіковані співробітники готові у найкоротші терміни створити, розробити і виготовити будь-яке нестандартне обладнання, вузли машин, агрегати і деталі або виготовити продукцію по кресленнях замовника з розробкою КМД.

Більш ніж 40-річний технологічний досвід виробництва прес-форм діаметром до 4500мм характеризує можливості підприємства по обробці великогабаритних деталей складної форми і високої точності.

Підприємство має понад 70 тис. м2 виробничих площ, оснащених усіма видами металообробного обладнання по технологічних переділах, у тому числі унікальними верстатами з числовим програмним керуванням для обробки малюнка протектора в цільних металевих заготовках. Фахівцями підприємства розробляються найскладніші керуючі програми, в тому числі для одночасної 5-ти осьовий обробки.

Дивитися відео про Дніпрополімермаш

ТОВ "ЮЖСТАНКОМАШ" займається капітальним ремонтом верстатів різного призначення (токарних, фрезерних, свердлильних, розточувальних, стругальних верстатів з ЧПК, обробних центрів і ін), будучі партнером фірми «SIEMENS», нами виконуються модернізації систем управління металообробних верстатів, на базі комплектуючих «SIEMENS».
Також виконується модернізація механічних і гідравлічних частин верстатів з установкою нових напрямних “SCHNEEBERGER” і гідро-обладнання “REXROTH”.
Наше підприємство працює на ринку капітального ремонту і поставок металообробного обладнання близько 10 років.
За результатами різних рейтингів ТОВ «Южстанкомаш» щорічно займає 1-е, 2-е місця за своїм КЗЕД "Ремонт і технічне обслуговування верстатів".

Дивитися відео про ЮЖСТАНКОМАШ

 

Асоціація здійснює підтримку вітчизняного машинобудування шляхом:

 • пошуку нових ринків збуту, як в межах України, так і закордоном; 
 • підготовки висококваліфікованих кадрів для виробництва (інженери-конструктори, начальники виробничих дільниць, налагоджувальники та оператори виробничого обладнання); 
 • наданням допомоги в переобладнанні технічної бази підприємств та проектування виробництва під ключ;
 • наданням консультацій з розробки технічної документації на продукцію, з питань випробування, сертифікації продукції, а також сертифікації виробництва на відповідність вимогам ISO 9001;
 • пошуку інвестицій в підприємства, як в межах України, так і за  кордоном;
 • надання юридичних консультацій;
 • лобіюванням інтересів вітчизняних підприємств на різних рівнях влади.

Асоціація здійснює представництво інтересів підприємств закордоном через власні представництва:

 • Польща, м. Катовіце 
 • Німеччина, м. Берлін 
 • Італія, м. Турин
 • Казахстан, м. Астана