Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні уми обговорюють людей. (Елеонора Рузвельт)

Асоціація "УКРМАШБУД"

Асоціація «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» створена як об'єднання підприємств вітчизняного машинобудування, для зміцнення їх економічної позиції на внутрішньому ринку України і закордоном.


 В склад Асоціації входять 240 підприємств України в таких галузях економіки, як важке машинобудування, сільськогосподарське машинобудування, виробництво запасних частин до різних типів техніки, ремонт та сервіс, адвокатські контори, фінансові установи, страхові компанії, органи сертифікації та випробувальні лабораторії.

Одними з таких підприємств є

 ТОВ "Завод гідроарматури".

 

ТОВ «Завод гідроарматури» здійснює виробництво арматури різних типів, а також випускає рукави високого тиску для гідравлічних систем, є одним із співзасновників Асоціації "Ліга машинобудівників та роботодавців України" Укрмашбуд".

Вся продукція заводу, в тому числі гідравлічні муфти для установок, що вимагають високого крутного моменту, фітинги, гайки, РВТ і т. д. мають низьку вартість, яка забезпечується за рахунок організації виробництва і обладнання високої якості.

На заводі впроваджена система управління якістю ISO 9001.

Швидко і якісно завод готовий постачати Вам фланець, перехідник, рукав гідравлічний та інші вироби в максимальній кількості. Широкий асортимент продукції здатний задовольнити всі потреби замовників. Завод готовий запропонувати Вам як серійні зразки, так і нестандартні. Наприклад, Ви можете замовити ніпель типу «банджо», а також ніпель для мийних машин.

Випускається заводом рукав високого тиску використовується в гідравлічних системах гірської, кар'єрних, дорожньо-будівельної, лісозаготівельної техніки. Замовити таку продукцію, як арматура гідравлічна, з'єднувальний, прохідний і перехідний штуцер різних модифікацій і ін. за максимально низькою ціною на заводі зможуть підприємства різних профілів. Більш детальну інформацію можна знайти у відповідних розділах каталогу на сайті підприємства.

 

Компанія ПРОМІМПЕКС працює на ринку більше 15 років. І пропонує дійсно вигідні умови з комплексного забезпечення в області виробництва РВД, обслуговування промислових гідравлічних систем і поставок ГТВ.

Чому Вам вигідна співпраця з ПРОМІМПЕКС?

• Мінімальні ціни.

Ви отримуєте весь асортимент гідравлічних вузлів, компонентів і ГТВ за низькими ринковими цінами. Прямі канали поставок і розгалужена мережа постачальників дозволяє компанії утримувати ціни на вигідному для наших клієнтів рівні.

• Весь асортимент – на одному складі.

На складі підприємства представлено понад 1500 (!) позицій вузлів і компонентів гідравлічних систем, обладнання по виробництву РВТ і гумотехнічних виробів. В тому числі і дефіцитні позиції.

• Оформлення документів прямо на складі.

Оформлення всіх необхідних Вам документів проводиться безпосередньо на складі ПРОМІМПЕКС. Ви економите свій час, отримуючи оперативне документальне обслуговування.

• Безперебійне постачання.

Підприємство використовує налагоджену транспортно-логістичну систему. У компанії завжди є весь необхідний Вам асортимент промислових і гідравлічних рукавів, трубних з'єднань, адаптерів, кранів, клапанів та виробничого обладнання.

Незалежно від об'ємів замовлення, ПРОМІМПЕКС надасть для Вашого виробництва весь комплект необхідних вузлів, компонентів та обладнання високої якості. А це – одна з умов безперебійної роботи Вашого підприємства!

ПРОМІМПЕКС орієнтований на довгострокове партнерство і комплексне обслуговування підприємств.

Важливі факти про компанію ПРОМІМПЕКС

Компанія працює на ринку з 1996 року.

У числі постачальників, крім українських, 11 російських підприємств, австрійський, чеський, німецький і 2 італійських заводу.

За час роботи колектив компанії зріс з 5 до 85 осіб.

Підприємство має 3 складу та Центральний офіс р. в Києві, цех по штуцерування рукавів і ремонту гідроциліндрів, а так само велику філіальну мережу по всім промисловим центрам України, філії у Російській федерації та Республіці Білорусь.

Зареєстрований товарний знак ПРОМІМПЕКС - це гарантія якості всіх виробів, що подаються компанією.

Компанія ПРОМІМПЕКС – це, дійсно, вигідний партнер, який здатний забезпечити:

• вигідні ціни,

• всі популярні і дефіцитні позиції на одній території;

• максимально зручні умови Вашого обслуговування;

• безумовне якість усього асортименту.

Співпраця з ПРОМІМПЕКС – це безперебійне, оперативне та комплексне забезпечення роботи Вашого підприємства.

Асоціація здійснює підтримку вітчизняного машинобудування шляхом:

 • пошуку нових ринків збуту, як в межах України, так і закордоном; 
 • підготовки висококваліфікованих кадрів для виробництва (інженери-конструктори, начальники виробничих дільниць, налагоджувальники та оператори виробничого обладнання); 
 • наданням допомоги в переобладнанні технічної бази підприємств та проектування виробництва під ключ;
 • наданням консультацій з розробки технічної документації на продукцію, з питань випробування, сертифікації продукції, а також сертифікації виробництва на відповідність вимогам ISO 9001;
 • пошуку інвестицій в підприємства, як в межах України, так і за кордоном;
 • надання юридичних консультацій;
 • лобіюванням інтересів вітчизняних підприємств на різних рівнях влади.

Асоціація здійснює представництво інтересів підприємств закордоном через власні представництва:

 • Польща, м. Катовіце 
 • Германія, м. Берлін 
 • Італія, м. Турин
 • Казахстан, м. Астана